Snuffelochtend provocatief coachen

Na meerdere pogingen om provocatief coachen uit te leggen, wil ik liever mensen het laten ervaren. Wat betekent het om te coachen vanuit warmte, humor en uitdaging? De provocatieve manier is leuk, verwarrend en diepgaand. Er heersen veel misvattingen over en het lijkt misschien spannend. Maar het is prachtig!

Op een laagdrempelige manier kennis maken met de provocatieve manier van helpen. Kom je snuffelen?

 

Wat gaan we doen?

Ik, Lisanne van Nijnatten (psycholoog en 10 jaar ervaring met provocatief coachen), geef eerst een stukje uitleg over de diepere laag van het provocatief coachen en gedachtegoed. Daarna geef ik meerdere demonstraties, waarbij deelnemers hun échte eigen problemen mogen inbrengen. Ook is er ruimte om te oefenen met één basistechniek, om zelf te ervaren hoe het is om provocatief te coachen.

 

Voor wie?

Voor iedereen die interesse heeft! Gewoon uit nieuwsgierigheid, omdat je een coachingstraject overweegt om te volgen of omdat je misschien zelf wilt leren provocatief coachen.

 

Wanneer? Woensdag 15 april van 9:00 tot 12:00

Waar? De Oude School, Kerkstraat 10 in Zoelen

Kosten? €35,- incl. BTW (excl. €1,21 servicekosten ticket)